Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan gondozzam a mentámat?

Hogyan gondozzam a mentámat?

Figyelt kérdés

Sziasztok vettem egy kis cserépbe mentát azt kiültettem nagyobb cserépbe és szeretném szaporítani letörtem egy kis szárát és beraktam vízbe majd kiültetem

Hol tartsam? milyen időközönként öntözzem szobámba van a szekrény tetején


2011. aug. 29. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehet akkor ne napon tarts, de jusson neki elegendő fény. Nekünk a menták mindig lekókadt ha szomjas volt. :) Kb. 2 naponta öntöztük ebben a melegben.
2011. aug. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

tartsd*


mentánk *


Bocsi a hibákért...

2011. aug. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Ne csinálj vele semmit,rakd ki a kertbe,és ültesd a virág ágyások mellé.Majd az anyatermészet teszi a dolgát,a meleget is kedveli,és a fényt is.Vizet különösképpen nem igényel csak ha az eső esik akkor megtudja öntözni,az a lényege.Mi nem csinálunk vele semmit,és tele van vele az egész virágágyás.(Nyugat-Magy)
2011. aug. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

jó is lenne ha lenne kert:D sajnos nincs

de majd mamámtól hozok hosszu virágládát oda szaporítok párat és ültetek mellé citromfüvet is:) köszi a válaszokat

2011. aug. 29. 20:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! nincs arra szükség, hogy letörj kis ágat, és vízbe tedd, majd kiültesd!! A menta nagyon agresszívan terjed, tehát, kis pici növényből borzasztó gyorsan hatalmas dzsungellé növi ki magát a kertben... Erre pedig nagyon figyelj, mert elszívja más növényektől a tápanyagot, aztán alig győzöd majd irtani!
2011. aug. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

NEM KERTBE VAN!!!

otthon van cserépben remélem nem nő rá a tv-re és szedi el az áramot tőle:)

azért köszi hogy figyelmeztettél észben tartom:)

2011. aug. 31. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!