Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan gondozzam megfelelően...

Hogyan gondozzam megfelelően a phalaenopsis orchideámat?

Figyelt kérdés
2008. márc. 9. 08:27
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia virágos vagyok és én azt tanácsolnám neked,hogy ültesd egy üveg edénybe ,mert a gyökérzet fotoszintetizál

nagyon jót tesz neki, locsolni pedig nem nagyon kell inkább spriccelni kb. egy év míg újra virágzik .Vannak akik azt mondják hogy a szárat amin a virágot hozza le kell vágni mikor el száradt a virág (de volt már rá példa hogy az hajtott újra ki )Ha át ülteted használj ORCHIDEA FÖLDET. Tápoldatozni is jó néha de csak speciális orchidea táppal .Tedd nagyon világos helyre ablak közelébe de ne tűző napra!!!Sok sikert hozzá.

2008. márc. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
. Azt nem írtam milyen időközönként kell spriccelni(minimálisan locsolni) a gyökérzet mutatja mikor össze szárd és ki fehéredik akkor kel neki ,mikor szép almás zöld és olyan kis husis akkor jó és nem kell adni vizet neki .ha minden másnap meg spricnized a gyökereit meg a leveleit úgy finoman semmi gondod nem lesz.
2008. márc. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszodat:)
2008. márc. 25. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!