Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen fű jó? Ajánlanátok...

Milyen fű jó? Ajánlanátok olyant ami bevált de nem túl drága és szép?

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézd, többféle fűmag keverék kapható, neked kell eldönteni, hogy milyen célra kell. Én a sport fűmag keveréket vetettem a grillező köré, mert bírja a taposást, viszonylag igénytelen, hátránya (mivel perje féléket is tartalmaz), hogy kicsit egyenlőtlenül nől, ezért gyakran kell nyírni.

Ennél dekoratívabb a pázsitfű keverék, nagyon szép lesz 1-2 év alatt, de nem bírja annyira a taposást, vízigényesebb és jobban gyomosodik.

Ezzel a kettővel van tapasztalatom, de létezik még többféle.

2009. jún. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én nem obaiban veszem hanem külön olyan bortban ahol többféle van értenek nagyjából hozzá ott lehet választani nekem a fűmagkeverékes nemvált be tényleg elgyomosodik. inkább drágábbat vettem az nagyon erős igénytelen de locsolni mindet kell és gyomstoppal is átszoktam locsolni.
2009. jún. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!