Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mikor vegyem be a futómuskátlit?

Mikor vegyem be a futómuskátlit?

Figyelt kérdés
Hogyan teleltessem? Az a baj, hogy 4 balkonládányi van. Arra gondoltam, hogy majd visszavágom, és összébb rakom őket, mert máshogy el nem férnének a kamránkban. Jó lenne úgy? Először van.
2011. szept. 28. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem mérgező ugyan, de azért ne vedd be... :)


Bocsi.


Sajna nem tudok értelmesen válaszolni, csak megragadta a fantáziám, hogy be akarod venni. :)

2011. szept. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na, anyukám úgy szokta csinálni, hogy az első fagyok előtt behozza a muskátlikat, és hűvös, de világos helyen telelteti. Nagyon nagyon ritkán öntözi. Tehát, mondjuk, mikor már majdnem kiszáradt a földje, akkor meglocsolja.


Én ezzel szemben, szinte soha nem teletetem át a futómuskátlikat. Csak az állómuskátlikat.(Mert azok jóval lassabban nőnek)

Anyukáméból török néhány szép ágat tavasz környékén, azokat leszúrom egy kis földbe, és pont mire ültetni kell, meggyökeresedik, és bazigyorsan nő. :)

Télen annyi növényem kap helyet a télikertben, hogy a futómuskátlik nem férnének már el. Mivel borzasztó gyorsan növekednek, így minden évben új töveket nevelgetek.


Ne aggódj, a futómuskátli elég igénytelen növény..

Ha vége a télnek, törd vissza az elszáradt ágait, majd ültesd őket ki a szabadba. 2-3 Hetente tápozd őket, így gyönyörűek lesznek.

2011. szept. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja és télen soha nem tápoldatozd! :) Csak locsold néha. A lényeg, hogy hűvös helyen legyenek, és kevés vizet kapjanak. (legjobb hely pl egy lépcsőház, ha panelban laktok)
2011. szept. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!