Kezdőoldal » Otthon » Kert » Trombitavirág csoportosulást...

Trombitavirág csoportosulást szeretnék a kiskertemből hátratelepíteni a kerítéshez, de ezeknek irtó hosszú gyökerük van, hogy vegyem ki őket?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell az összes gyökeret kivenni ahhoz, hogy át tudd telepíteni. A trombitafolyondár (ha erre gondolsz) elég strapabíró növény. Viszont könnyen meglehet, hogy a régi helyen is újra ki fog hajtani.
2010. máj. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen! Nagyon szépen köszönöm,erre a válaszra vártam!:) Akkor elvágjam a gyökerét az ásóval?:S Kb hány cm-es gyökérrészt hagyjak neki?
2010. máj. 20. 15:14
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja és ha a jelenlegi helyén is kihajt ujra,hogy irtsam ki? Arra gondoltam,hogy mindig visszametszeném (mert tudtommal azt nyáron már nem szabad) és akkor hátha nem lesz belőle már semmi?:S Előre is köszi h mindkettőre válaszolsz.:)
2010. máj. 20. 15:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbáld a lehető legtöbb gyökérrel kivenni. De nyugodtan elvághatod vhol. Hogy hogy írtsd ki? Erre sajna nem tudok biztosat mondani. :)
2010. máj. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz kiírtani!Nem kell sok gyökér, megfogja az mindenhol, olyan mint a peré!Náunk a terasznál kb 20 éve van4kiírtani szinte lehetetlen, de nem bánom, mert csodaszép!
2010. máj. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na hátraültettem vagy 10 kisbokrot szenvedtem vele rendesen...ilyen 15-20 centis gyökérrel sikerült és teljesen tönkrement.:( Legalábbis 3 nap alatt még nem tért észhez le van konyulva,még lehet ebből valami?
2010. máj. 25. 14:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez ilyenkor természetes,lehet hogy csak jövő tavaszra tér magához!
2010. máj. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja,akkor jó!:) Köszi. Azért remélem idén még jó lesz!
2010. máj. 27. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!