Kezdőoldal » Otthon » Kert » A kertből behozott virágaimnak...

A kertből behozott virágaimnak a cserepei eléggé megviseltek, ötletet szeretnék, hogy miképpen dobhatnám fel ezeket? Nem szeretnék mindegyikhez új kaspót vásárolni, így viszont rontja a szoba összképét.

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél mindegyikhez nagyobb méretű fehér műanyag cserepet.vagy barnát.ha az jobban tetszik. Ebbe tedd bele a kinti cserepeket.
2011. okt. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha van hozzá kedved, akkor alár alufóliával is beburkolhatod - nem néz ki rosszul.
2011. okt. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vagy csomagolópapírral
2011. okt. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Salx Narval ***** válasza:
Ha ügyes vagy, csemperagasztó segítségével, színes kavicsokból,tört kerámiából,stb,mozaikot is készíthetsz. [link]
2011. okt. 13. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azért nem ajánlom a cserép kaspók festését, mert ugye az átengedi a nedvességet, így a festék egy idő után szépen fel fog púposodni, és le fog peregni... Én így jártam anno, pedig ilyen speckó festékkel festettem le. Inkább tedd a cserepeket kaspókba.
2011. okt. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem túl nagyok, akkor akár zoknit is húzhatsz rá, minél színesebb, annál szebb. A nagyobbakra pulcsi ujjat is lehet húzni.
2011. okt. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!