Kezdőoldal » Otthon » Kert » Most akkor mi legyen a gyümölc...

Most akkor mi legyen a gyümölcsfa csemetékkel?

Figyelt kérdés

Ma vettem 8 gyümölcsfa csemetét. Az úriember, aki már több évtizede ezzel foglalkozik azt mondta, hogy a csemeték gyökerét állítsam 1-2 napra egy nagy hordó vízbe, és csak utána ültessem el.


Mikor betettem őket a vízbe, és nagypapám meglátta, teljesen kiakadt.. Közölte, hogy menjek és ültessem őket el rögtön, mert nem szabad vízben állniuk a fáknak.


Kérlek segítsetek!! Tényleg ültessem őket, vagy maradjanak a vízben?? Tanácstalan vagyok! :(


2011. okt. 13. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy ajánlott az egy napi áztatás. És még vissza is kell metszeni a gyökereket kiültetés előtt!
2011. okt. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Pont egy napig ázott, utána visszametszettem a gyökereit, majd elültettem őket. Remélem mind megmarad! :)

2011. okt. 15. 10:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mernék megesküdni, hogy megmaradnak. Jövő hétre már minuszokról beszélnek hajnalban. Remélem körbekupacoltad földdel a csemetéket. Nem ismerem a környékedet, de ha felétek vannak őzek, vagy más vadak érdemes körbe keríteni is a csemetét.
2011. okt. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Milyen magasan kupacoljam körbe a csemetéket?
2011. okt. 15. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!