Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan kell a kaktuszt telelte...

Hogyan kell a kaktuszt teleltetni? (Szobai)

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
én nem szoktam. de amugy olvastan valahol hogy télre ugy kell elrakni hogy valami hűvös helyre 10 fok körül és ugy kell hagyni egész télen nem szabad ontözni mert különben megnyúlik és ronda lesz. Ennyi. Remélem segíthettem :D
2011. okt. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, köszi. De amúgy meg pont az lenne acél h minél nagyobbra nőjön jövő nyárra... :D
2011. okt. 13. 22:18
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
A megnyúlás és a természetes növekedés, azért nem ugyan az.:D Amúgy, én is a lakásban teleltetem őket az ablakpárkányon, jobban mondva,visszafogom az öntözést ( kiszárítom ).A legtöbb kaktusznak, száraz,világos és 5-15 fokos teleltetőhely lenne az ideális, de jó a teljesen sötét hely is, sőt mint írtam, a kb 21 fokos ablakpárkányon is áttelel.Bármelyik módszert választod, lényeges, hogy ne öntözd, hagyd pihenni,októbertől, márciusig.Az öntözést nagyon óvatosan kezd el tavasszal, mert ha hirtelen nyakon öntöd, kárt tehetsz benne.
2011. okt. 14. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most már minden tiszta. Kössz! :)
2011. okt. 14. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!