Kezdőoldal » Otthon » Kert » Jövő héten költözök otthonról,...

Jövő héten költözök otthonról, és szeretném a kaktuszaimat magammal vinni. Szerintetek tanácsos őket új környezetbe rakni, vagy inkább hagyjam őket otthon?

Figyelt kérdés

Márciusban vettem őket, kerámia csigában vannak, és nagyon szépen nőnek, nem is gondoltam volna, hogy ilyen szaporák lesznek (az ablakpárkányomon vannak). Hetente egyszer locsolom őket, látszik rajtuk, hogy nagyon jól érzik magukat.


Ha otthon hagyom, akkor is fogom őket locsolni, mivel nem messze költözök, de azért szeretném őket magammal vinni. :) Szerintetek?


2011. nov. 10. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vidd magaddal, a kaktuszok nem érzékenyek nagyon a helyváltoztatásra. Viszont télen a heti egy öntözés túl sok, kéthetente vagy havonta böven elég.
2011. nov. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget, és a szerencsebambusszal mi a helyzet? Őket sem szívesen hagynám otthon, csak elfelejtettem írni :)
2011. nov. 10. 10:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Az is mehet veled, nem lesz baja a költözéstöl.
2011. nov. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De jó :) Ennek nagyon örülök :) mégegyszer köszi szépen
2011. nov. 10. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!