Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit tegyek? Jácint gondozásáva...

Mit tegyek? Jácint gondozásával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azzal a porblémával fordulnék hozzátok, hogy.lenne egy Jácintom ami epéggé fiatal szerintem és.szállítás során letört a virága. Még nincs rendes.cserépben csak.ilyen műanyag kicsiben, majd átültetem normális méretű agyag cserépbe. A kérdéseim:

Milyen.földet.használjal átültetésnél?

A letört ág befolyásolhatja e a.Jácint élettartamát?

Vegyek e gondozásához valamiféle.vitamin adalékot?

Milyen sűrűn locsoljam és.mennyi vízzel?

Hova.tegyem most így.télen? Konvektor.közelébe ablakba vagy viszonylag hideg ablakba vagy enyhén hüvös fény közelébe?

Előre is.köszönöm válaszaitokat. Bocsi a sok kérdésért csakhát paso vagyok és gondoltam velefognék egy.ilyenbe.:)


2012. jan. 22. 23:28
 1/2 Ágh Ferenc ***** válasza:
Ha a levelek még épek, akkor nincs különösebb igény. Hagymás növény, normál virágföldbe átültethető, persze nem árt az eredetit is megtartani és úgy átültetni. Mivel tél van így most nem igényel sok vizet, főleg a virág nélkül. Tápoldatot sem kell egyenlőre adni neki, locsolni csak annyira, hogy ne legyen tök száraz a földje, idén már valószínűleg úgysem fog hirtelen virágozni. Viszonylag hűvös helyre lehet tenni aztán majd tavasszal lehet tuningolni egy kis tápoldattal és sűrűbb öntözéssel aztán a többit bízzuk a természetre!
2012. jan. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2012. jan. 23. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!