Kezdőoldal » Otthon » Kert » Az olajfa tüzelőnek kb.100m2...

Az olajfa tüzelőnek kb.100m2 területen mennyit érhet?

Figyelt kérdés
Volna rá vevő, aki ki is termelné. Állítólag az akácfával egyenértékű a fűtőereje.
2012. febr. 14. 18:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

"Ha azt hiszed, hogy ezen az üzleten megfoghatod az isten lábát, akkor sajnos nem jól vagy tájékozódva a saját munkával kitermelendő "tűzifa" (bozótágak+ 5 db 20-30 centis fatörzs) árértékével"


Nem gondoltam, hogy ez lesz az év üzlete számomra, és igen, nem vagyok tisztába ezekkel a dolgokkal. Ezért is kérdeztem itt, meg hogy nehogy átverjenek a laikus mivoltom miatt. Ingyen pedig nehéz odaadni, márcsak a nyári édes virágillat miatt is. Egyébként 2 mázsa fa biztos ki fog jönni, és a szállítás olcsó lesz a vevőnek, mert nem messze lakik, plusz unaloműzőnek is csinálja azt mondta, meg hogy fizetne is érte. De mennyit kérjek ugyebár, ezért is kérdeztem. Köszi!

2012. febr. 15. 22:17
 12/13 gomzoli ***** válasza:
"A helyedben kikötném az illetőnek, hogy először vagdossa ki a bozótost, tisztítsa ki a területet INGYEN, az abból kiszedhető faanyagért cserébe, és ha ezzel végzett, kivághatja azt az 5 db fát, ami egyáltalán értéket képvisel, mondjuk 3-5 ezer Ft-ért (összesen!)."
2012. febr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Még nem olvastam a válaszokat, arra gondoltam, hogy ki az a hülye, aki az "olajfáért" pénzt adna.


Hát Boldog lehetsz, ha valaki ingyen kitakarítja a területet.

Ilyenkor az szokott lenni, hogy kivágja és elviszi a vastagját, a vékony tüskés ágakat meg ott hagyja.

(olyan tüskés, mint a pokol)


Szóval a faanyagért normális kitakarítás egy jó üzlet mindkettőtöknek.


(ha a gyökereket is kiszedi, azért még fizethetned is kéne)

2012. febr. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!