Kezdőoldal » Otthon » Kert » Gránátalma magot hogyan kell...

Gránátalma magot hogyan kell ültetni?

Figyelt kérdés
A Tescóban vettem egy gránátalmát, és annak a magjából szeretnék fát nevelni.

2012. febr. 21. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Kertészetekben , lehet kapni csemetét . Nekem már több éve van a kertben és terem.
2012. febr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kösz.
2012. febr. 21. 21:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Első válaszoló! Neked nem fagyott el a kis fád? Azt olvastam nem télálló? vagy betakargatod télen?

Finom a termése? Mekkora maga a fa?

Én most kaptam egy pici csemetét, de nem mertem kiültetni (nagy dézsában van) viszont ha kibírja a telet, akkor jobb lenne neki odakint.. Ott azért mégis csak tágasabb :)

2012. febr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A gránátalmamagot ültetés előtt kb 12 órát csíráztatni kell egy kevés vízben. Utána beledugod a földbe,de úgy hogy látszódjon, fontos számára a napfény, az egyenletes öntözés. Én pár hete csiráztattam és végre elkezdtek növekedni a magok.

Én úgy tudom, hogy télen a fát/bokrot takarással kell védeni a fagyoktól. De van aki nagyobb dézsában tartja, esetleg erkélyen. Így tudja biztosítani a párát, hőmérsékletet.

2012. febr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!