Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen módszerrel tudnám...

Milyen módszerrel tudnám távoltartani kertemtől a szomszéd macskáit?

Figyelt kérdés

Nem azzal van a bajom, amikor rajtuk van a happáré,az idővel elmúlik.De van egy viszonylag nagy (370négyszögöles) szépen gondozott, rendszeresen nyirt pázsitfelületes kertem.Ritka az a nap, amikor hol itt, hol ott találok különböző halmazállapotú "macskacsomagot".

Kényelmetlen, amikor a vendégeimnek erre a figyelmét fel kell hivnom, kölönösen amikor a városi gyerekek szivesen hempergőznének a füvön.A keritésem 150 cm magas, de nekifutás nélkül.helyből átugorják, és főleg éjszaka járnak.Bármilyen hasznos(!) távoltartási ötletet kipróbálok.Már többfajta nővényt kipróbáltam, de egyik sem bizonyult jónak.


2009. jún. 7. 18:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%

Egy méretes kutyával.


A macskát nem lehet a csavargástól visszatartani ezért a szomszédot hiába is okolod.

A macska csak a homokos földre piszkít,és azt is elkaparja. Nem életszerű amit írsz, hogy naponta csomagokat találsz. Ez vagy nem igaz, vagy más állat okozza. Például nyest, menyét...

2009. jún. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
52%
Kutyával próbálkoztál már?
2009. jún. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Nekem öt macskám van, mindig is voltak macskáink, de soha életemben nem láttam még füvön macskaszart. A macskák földre vagy homokba kaparnak maguknak lyukat, abba végzik a dolgukat, aztán betemetik. Kutyát aztán végképp nem ajánlok emiatt, mert a kutya viszont simán elvégzi a füvön a dolgát, és sokkal nagyobb rakást termel, mint egy cica.
2009. jún. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
A "naponta" szót nem használtam! Ritka az a nap.. inkáb ezt, de négy macska van a szomszédba.Kutyám nincs
2009. jún. 7. 18:54
 5/23 A kérdező kommentje:
18:51-es. Kár,hogy nem vagy a közeli szomszédom,(bár ki tudja?), mert minden kétséget kizáróan a megtapasztalhatnád a füben hagyott macskaszart.(Menyét meg nyest nincs a közelben,leginkább sündisznó, de az más kategória!
2009. jún. 7. 19:01
 6/23 anonim ***** válasza:
27%

Amúgy elég furcsán fogalmaztál.

Ha ritka az a nap , akkor miért zavar ? Nincs neked inkább macskafóbiád ?

Menyét, nyest bárhol előfordul. Budapest belterületein is.


Költözz panelbe ha ennyire zavar...

2009. jún. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%
Hidd már el, hogy nem sz@rik a macska a fűre!!!
2009. jún. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
53%
Ez mondjuk nem igaz, hogy nem szarik a macska a fűre. Enyémekkel is előfordul. Akkor befenyítem őket, és egy darabig nem csinálják. Próbálj cserepes levendulákat pakolni a gyepre, esetleg bele is lehet ültetni. Van valami macskariasztó fű is , a neten biztos megtalálod. Egyéb esetekben pedig kutya.
2009. jún. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
40%
Taposóakna, szögesdrót? :D
2009. jún. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Előzőnek:

na persze, ha a gyerekek taposóaknákon hemperegnek, tutira nem lesz többé gond a macskaszar. Zseniális vagy.:P

2009. jún. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!