Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mennyi paprika vagy paradicsom...

Mennyi paprika vagy paradicsom ültethető egy autógumiba? És milyen fajtát érdemes venni belőlük?

Figyelt kérdés
Van pár autógumi az udvaron amiben virágok szoktak lenni de idén úgy gondoltam paprika és paradicsom legyen.

2012. márc. 16. 14:27
 1/3 Kerria ***** válasza:
Autógumiba inkább ne ültess ilyesmit, mert a napon nagyon hamar felmelegszik, és az a növénynek nem tesz jót!Hamar kiszáradhat, pláne amilyen nagy szárazságot jósolnak, meg 40 fokos melegeket!
2012. márc. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 titak ***** válasza:

Hát én autógumiba biztosan nem tennék fogyasztásra szánt növényt. És nem is a gumi végett. Egy termő növénynek (pl. paprika) sok tápanyagra van szüksége, amit abból az "egy guminyi" földből természetes úton nem tudsz biztosítani.

De díszpaprikának azért az is megteszi! :-)

2012. márc. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

:)


Én azt javaslom 3,max 4 db-ot tegyél egy gumiba! Sok sikert a kertészkedéshez!:)

2012. ápr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!