Kezdőoldal » Otthon » Kert » Merjek az Auchanban palántát...

Merjek az Auchanban palántát illetve vetőmagot venni?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalatok vannak ezekkel kapcsolatban? Vagy inkább menjek kertészetbe?
2012. márc. 21. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Én vettem már, nem volt rá panaszom :)

A palántát akkor vedd meg, ha friss, egészséges. Némelyik áruházban (de kertészetben is) láttam már olyat, ami már kókadozott, száradt, nem gondozta senki. Ezeket hagyd meg nekik, de ha szép, nyugodtan vedd meg.

2012. márc. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kerria ***** válasza:

Nyugodt szívvel! Csak nézd meg vásárláskor a palántát, ne legyen sérült, törött.


Vetőmagnál meg a szavatossági időt, bár nincs akkora jelentősége, azért ha az ember megveszi, legalább akkor legyen jó!

2012. márc. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vetőmagot nyugodtan, csak nézd meg a szavatosságot. Palántával jártam már úgy (Sparban), hogy gyönyörű volt, élt és virult, hazavittem és 1 hét alatt elpusztult a legjobb gondozás mellett is, aztán kiderült, hogy alig volt gyökere.
2012. márc. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Balkonládába akarok az erkélyemre egy-két dolgot ültetni (paradicsom, eper). És ma megláttam az újságban a dolgokat. Remélem nem fogok csalódni.
2012. márc. 21. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Vettél végül palántákat? Ha igen, milyen állapotban vannak?
2013. ápr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!