Kezdőoldal » Otthon » Kert » A minap vettem a TSCO-ban 50...

A minap vettem a TSCO-ban 50 g-os kiszerelésben talicska vetőmagot nagyon szeretném már elültetni de japánul van a használati utasítás mit csináljak ezzel, mikor kell elültetni?

Figyelt kérdés
ui.:panelben lakom:)
2012. jan. 27. 09:26
 1/4 anonim válasza:
82%

Aha. Szóval panelban fogsz talicskát termeszteni?!

Japánul nem tudok, de a legtöbb mezőgazdasági növényt (pl kukorica) áprilisban vetik, a lényeg, hogy tartósan 8-10 fok körüli legyen már a hőmérséklet. A talicskával kapcsolatban nincs tapasztalatom, bár felkeltetted az érdeklődésemet. Van a kertem végében pár száz négyzetméternyi terület, amit még nem használok, lehet nekem is talicskát kéne termelni, persze csak ha nem túl macerás. Minden esetre légy oly kedves és írd majd le, hogy neked milyen eredménnyel sikerült! Még valami, 50 g vetőmag nem túl sok, abból mégis kb mennyi talicska lesz?

2012. jan. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Talicskavetőmag engem is érdekel 50kg ból mennyi talicska kel ki kb?És fólja alatt termesztve vajon mikorra kelnének ki a talicskák? Mert tavasszal már lehetne eladni pl:kőműveseknek.És az is érdekelne hogy milyen színűek lesznek.Ha tudsz mielőbb válaszolj.Köszönöm.
2012. jan. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sírok XDDDD
2012. jan. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát a zacskóján csak annyi van hogy van 3 színű kocka egy piros ,egy citromsárga és egy szürke gondolom ezek a színek választhatóak nekem a szürke van kipipálva gondolom akkor szürke lesz, ja és megszámoltam a magokat ezeket úgy kell elképzelni hogy kis ipszilon betűkre hasonlítanak kb 2mm hosszúak ebből van 23 db gondolom ha jó idő lesz építési szezon előtt elültetve szépen kinő mindd,a többi sajna japánul van azt kéne kideríteni hogy mivel locsoljam adjak e nekik vasport a táptalajba vagy aluminiumot nemtom..:/ ?
2012. febr. 6. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!