Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hol lehet félkör alakú virágcs...

Hol lehet félkör alakú virágcserepet vagy műanyag virágtartót kapni?

Figyelt kérdés

2012. márc. 28. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ird be a keresobe, ott megtalalod az informaciot, hiszen ez fugg attol, hogy merre elsz, s ott milyen beszerzesi lehetosegeid vannak. TEhat a netten megtudod nezni, hogy a lakhelyedhez kozel, hol tudod beszerezni.
2012. márc. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kerria ***** válasza:
A nagyobb barkácsáruházakban szokott lenni, többféle méretben. Én múltkor OBI-ban láttam ilyesmit!
2012. márc. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Érdemes be nézni az OBI-ba mit már valaki említette vagy Nyaranta szokott lenni a TESCO-ban is a Nyári kiárusításban ami már idén most is meg kezdődött de én inkább a Metrót választanám!
2012. márc. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Voltam ma OBI-ban is, Tesco-ban is a Soroksári úton, és nem volt félkör alakú.:( Netet is feltúrtam már, utána írtam meg a kérdést, sehol sem lelek.

Ha megütné a szemeteket, kérlek, szóljatok róla, hol láttatok! Köszönöm.

2012. márc. 29. 22:57
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja, a Metroba meg csak vállalkozóival vagy őstermelő igazolvánnyal engednek be.
2012. márc. 29. 23:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Fali cserép a neve, ha ezt írod a keresőbe megtalálod pl. a Praktiker webshopban is, de én láttam tegnap a szegedi Baumaxban, gondolom más városokban is van. Nálunk a 100 Ft-osnak hívott műanyagos boltokban is láttam már.
2012. ápr. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!