Kezdőoldal » Otthon » Kert » Magról kelt kajszibarackról...

Magról kelt kajszibarackról hogyan állapítható meg, hogy az valóban kajszi és nem valami más? (Tehát most hogy kellene kinéznie egy 2 éves csemetének? )

Figyelt kérdés

Anno a kajszi közelében találtam, azért gondoltam, hogy az, mert a levelei pont ugyanolyanok voltak, mint a kajszinak, csak ugye kisebbek még.

Átültettem és szépen növekedik. Viszont színében nem olyan, mint a nagy fa. A nagy most rügyezik, virágzik is már nagyrészt és olyan bordós-rózsaszínes, levelek még nem látszanak rajta egyáltalán.

Ez a csemete pedig zöld rügyeket hozott, és már látszik, hogy levelek lesznek azokból, tehát tök zöld azokon a részeken és semmi bordó vagy rózsaszín. Persze picike és még nem virágzik, az rendben. De már létezik, hogy látható levélkezdemények vannak rajta?


Lehetséges, hogy nem is kajszi? Akkor viszont mi lehet, mi az aminek nyáron pont olyan a levele, mint a kajszinak?



2012. márc. 29. 18:29
 1/1 anonim válasza:
Az kajszi.Csak azért más mert kicsi.
2013. jan. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!