Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mennyibe fájna egy öntöző...

Mennyibe fájna egy öntöző rendszer?

Figyelt kérdés

200 négyzetméterre?

( a fű még nincs meg ) csak mert ha sok akkor marad a locsolás viszont ha nem akkor azt most kéne megcsinálni mert majd a fűvet szétcseszni nem lenne jó :S



2012. ápr. 5. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:

3 eFt-tól (sima slag egyszerű szórófejjel) több millióig (fúrott kút a sziklás talajba, eső és párolgásérzékelős, több zónás, csepegtetővel is kombinált automata öntözőrendszerrel).


Kicsit pontosíthatnád, még is mit szeretnél.

2012. ápr. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem olyan kellen ami a földben van és mikor bekapcsolom előjön és locsol :D semmi időzítő meg ilyenek van fúrott kutam
2012. ápr. 6. 15:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Tavaly kértem árajánlatot több cégtől, a legolcsóbb (feketén) is 600e Ft volt(kb 700nm)- Mível ennyit ha akarnék se tudnék kifizetni, ezért utánaolvastam, kérdezősködtem, és magamnak megcsináltam. Rettentő egyszerű, csinálsz egy tervet a területről, elmész egy kertészeti áruházba, mindent megkapsz hozzá és segítenek is. Így 60ezerből megvolt (én+ 3 cimborám+1 Rekesz kozel egy nap alatt), bár az automatát és a mágnesszelepeket még ezután fogom megvenni, az még kb 50e. Addig marad a kézi vezérlés.

Az, hogy mennyibe fog neked kerülni, nem tudom, de hívjál ki cégeket, majd megmondják, az még ingyen van. Csak tippelek, hogy egy 200nm terület saját magadnak csinálva szerintem 20-30e-ből simán kihozható.

A cső métere (most nem jut eszembe a pontos neve) kb 120 Ft, szorófelyek 800-1200-2500-3500/db körül vannak, függ attól, hogy milyen távolságot tudjon kezelni, de ebben is tudnak tanácsot adni a kertészeti boltokban.

2012. ápr. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
zsír nagyon szépen köszönöm! :)
2012. ápr. 8. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!