Kezdőoldal » Otthon » Kert » Melyik fűnyíró márkát ajánlaná...

Melyik fűnyíró márkát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Benzinest szeretnék, meg legyen rajta fűgyűjtő. Nem olyan nagy az udvar, kb. 200m2.
2012. ápr. 22. 08:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék azokra akik 100-150 ezres gépeket ajánlanak elgondolkoznak e azon hogy esetleg nem mindenki engedhet meg magának ilyen kiadást.Én legszívesebben harley davidson-on járnék de csak simsonra tellik.A kérdező se buta biztos tudja hogy egy 150 ezres fűnyíró jobb mint egy 38 ezres.
2012. ápr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem ajánlott itt senki 150000-ért gépet, csak azt mondták, hogy egy normális itt kezdődik, 40000-ért szart kap, vagy gyenge minőséget, ami hosszútávon sokkal többe fog kerülni, ha egyáltalán ezekkel hosszútávra lehet-e tervezni. Az elektromos sokkal olcsóbb, és ebben az árfekvésben már lehet jó minőséget is találni, ami szerintem jobb választás. Ár/érték arányban mindenféle képpen.
2012. ápr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Legstrapabíróbb, legjobb fűnyírók, egyértelműen amerikai gyártmányok, mint pl: Craftsman. Nekem 20 éve van ilyen, csak ajánlani tudom, eddig semmi gond nem volt vele, pedig nem dísznek tartjuk. :)
2014. dec. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!