Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi a virág neve?

Mi a virág neve?

Figyelt kérdés
Anyák napjára vettem nagyon szép virágot, olyan mint a gerbera, csak nagyobb a virága, és gyönyörű, élénk színekben pompázik. Mondták akkor a nevét a virágboltban, de elfelejtetem sajnos.
2012. máj. 15. 22:24
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyesmi volt a virág, csak sokkal nagyobb a feje, de színre ilyen. Volt még belőle élénk citromsárga, narancssárga, lila, bordó is.

2012. máj. 15. 22:36
 2/5 anonim válasza:
Talán Rézvirág.
2012. máj. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem rézvirág. Egy másik városban vettem, 1-1 szálat Anyukámnak, és Anyósomnak. Anyukámnak nagyon tetszett, azt mondta életében ilyen szép virágot még nem látott. Most szeretném meglepni pár szállal, de nálunk kisvárosban nem lehet kapni ilyen virágot. Azt mondta a virágboltos, ha tudnám a nevét, talán be tudná szerezni. De sajnos elfelejtettem.
2012. máj. 16. 00:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez valamilyen krizantém-féleség.
2012. máj. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Azt a virágot fényképezd le, amit vettél.
2012. máj. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!