Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan lehet elvirágzott...

Harcijérce kérdése:

Hogyan lehet elvirágzott rózsát földben, üveg alatt gyökereztetni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Levágsz belőle kb. 20 cm-es darabokat, a leveleket levágod róla, olyan mélyen teszed a földbe, hogy két levéltő benne legyen. Mindegyikre külön-külön ráteszel egy befőttes üveget és kicsit belenyomod a földbe. Gyökérképződés után beindul a rügyképződés is. Ebből tudod, hogy már van gyökere. sok türelem kell hozzá.
2012. máj. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Közben kell locsolni? A tüskéket is le kell szedni vagy csak a leveleket? S ezt mikor lehet megcsinálni? Mikorra fog virágozni? Bocsi az amatőr idetévedők nevében is ezt a sok kérdést!:)

S mégegyszer összegezzük a lényeget: Az elszáradt virágtól 20 cm-re kell levágni? (Mert pl van ahol azt olvastam,hogy a zsenge hajtás hamarabb kigyökerezik->de ma vágtam mind a kettőt és vízbe tettem,remélem időben vagyok...)

Köszönöm!

2012. júl. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!