Kezdőoldal » Otthon » Kert » Leilandi ciprusaim belseje,...

Leilandi ciprusaim belseje, alja barnul, szárad. Mit tehetek? Ez valami kártevő, vagy más baja van. Locsolni is szoktam őket.

Figyelt kérdés

#barnulás #Leilandi ciprus
2012. jún. 3. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam is van sajnos, bár csak néhány ágvéget érint egyelőre. Biztos jön majd szakszerűbb válasz, amit én is várok, hogy mit lehet csinálni, de azt tudom, hogy ez valamilyen kártevő, vírus vagy gomba. Nem az öntözés hiánya miatt van.
2012. jún. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs ilyen jelenség. Tavaly tavasszal ültettem sövénynek, azóta majdnem egy métert nőttek és szép sötétzöldek a növények. Itt az utóbbi hetekben eső is volt rengeteg.
2012. jún. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


A takarásban levő részek száradása természetes folyamat,mivel itt a növény kevesebb fényt kap!

Ha a külső ágak kezdenek száradni azt egyaránt okozhatja a természetes lombváltás és gomba is!

A gombát felismered,mert apró fehér,sárga foltokat láthatsz a lombozat fonákján!

2012. jún. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Ha gomba, mivel permetezzem?

2012. jún. 4. 16:48
 5/6 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Ha lehet még kapni Ridomil Gold Plus nevű szert,akkor azt javaslom!De a szakboltban biztosan segítenek!

Ha lehet vigyél be egy hajtást,hogy meg tudják nézni és ne látatlanba kelljen szert ajánlaniuk!

2012. jún. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. jún. 5. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!