Kezdőoldal » Otthon » Kert » Tudnátok segíteni, hogy...

Andris1110 kérdése:

Tudnátok segíteni, hogy Tecumseh 4lóerős fűnyírómat a szomszédom oldalra borította mert a kést akarta élezni és mióta oldalra lett borítva csak szenvedek vele. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ha beindul akkor jár szépen de mire betudom indítani beletelik egy fél órába.Szerintetek mit kellene vele csinálnom , mi történhetett vele??Javasoltak gyertya cserét is mert az indításoknál van amikor benzines marad a gyertya.Lécci segítsetek :-)

2012. jún. 17. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor az alsó részben lévő olaj visszafolyhat a fordítás miatt.

Szerintem a karbiba,vagy a levegőszűrőbe is kerülhetett. Nézd meg első menetben a levegőszűrőt.

2012. jún. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is jártam így .Belefolyt a motorolaj a levegőszűrőbe és a szivacs magába szívta.Így nem kapott levegőt.
2012. jún. 18. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a levegő szűrőt már kitisztítottam mondjuk elég gyuvás volt.akkor a karbi következik?:)
2012. jún. 18. 08:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen.Biztosan tele folyt az is olajjal.
2012. jún. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kimostam a karbit, de még mindig csak vérszegényen jár nem akar felpörögni.mitcsináljak???
2012. jún. 18. 11:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor mi,"nem"~szakemberek nem tudunk többet segíteni.

Gondolom,az elektronikához már nem folyhatott be.

Még egy gyertyatisztítás/csere...ha nem javul- kisgépjavító lesz.

2012. jún. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most vettem észre hogy kifúj a hengerfej tömítésem asszem megvan a tettes :)
2012. jún. 18. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!