Kezdőoldal » Otthon » Kert » Viacolor helyett tudtok...

Viacolor helyett tudtok ajánlani olcsóbb megoldást, kocsibejárónak?

Figyelt kérdés

elég nagy az udvar, a térkő minimum 1,5 milla lenne, csak az anyagár... ötletek???

sajátkezűleg valami esetleg? ami még strapabíró is, és szép is?



2012. jún. 19. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 3 évvel ezelőtt kiraktam az egyik lépcsőt (kisérleti célből) nagyszilárdságú kéménytéglával. Eddig jól vizsgázott, pedig azt hittem, hogy szét fog fagyni egy-két tél alatt. Ősszel kezdem lerakni vele a kocsibeállót és az udvart! "Z" formában lerakva még jól is néz ki (szerintem) és fele annyiba se kerül, mint a viacolor!

:)

2012. jún. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
uhuuuuuu!!!!tényleg????? kérhetnék fotót róla....pliiiiiiiiiiiiiiiz!! akár privát is... nagyon megköszönném... :)
2012. jún. 21. 09:13
 3/4 anonim válasza:
Próbáltad már a betonvarázst? Ha nem, keress rá. Nagyon megéri, nekem bevált és töredéke az ára a térkőnek, miközben gyorsabban is lehet lerakni és a végeredmény semmivel sem rondább.
2012. aug. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Caltron válasza:
Ha hirtelen és nagyon olcsó kell: készíts szegélyt, fedd le a területet fekete agrofólia csíkokkal és teríts rá mosott kulét.Ott ahol sokat fordul a kerék rakj le beton járólapot nagyon esztétikus felülettel is készítenek.
2012. aug. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!