Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit tegyek, hogy ne zabálják...

Mit tegyek, hogy ne zabálják le a madarak a fámról a cseresznyét?

Figyelt kérdés
Madárijesztőt leszarják, a felrakott zörgő kupákba belefészkelnek, a fára rakott tükörre fütyül. MEGOLDÁSOK?

2012. jún. 21. 14:11
 1/7 anonim válasza:

A címkéből úgy látom, már kitaláltál egy megoldást. De én nem javaslom a lövöldözést, végső megoldásként sem.

Ilyesmiket tehetsz helyette: ha lehet, folyamatosan szeded le a termést. Ragadozómadár alakú lógók (mint karácsonyfadíszek), színes szalagok amik lengedezhetnek az ágak között. Rádió magyar slágerekkel :P. Macska.

Ennyit általánosságban. Megkérdezhetem, hol laksz és milyen madarak?

2012. jún. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget!

békéscsabán, és seregélyek.

2012. jún. 21. 18:43
 3/7 anonim válasza:
A seregélyek cudarul intelligensek, hamar rájönnek, ha valami csak "kamu". Viszont lehet kapni elektromos seregélyriasztót. (Nem tudom persze, hogy ez mennyire működik, egy fa miatt nem próbálnám ki.)
2012. jún. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én vettem elektromos seregélyriasztót.A szomszédot idegesítette a madarakat nem.Aztán hallottam hogy fel kell lógatni egy mű ragadozó madarat és kész.Megcsináltuk azóta egy darab nem jött a kertünkbe.
2012. jún. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Le kéne szedni a fáról a cseresznyét.
2012. jún. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
patkanyfogoval fogj meg egy parat es a doguket kiakasztani ezt latvan megijednek es elrepulnek vagy hivj el egy solymaszt hogy ilyessze meg a madaraval a seregélyeket es igy mar egy hamar nem jonnek vissza
2012. jún. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egy ismerősöm is hasonló cipőben járt, de kitalálta, hogy CD-lemezeket kötött egymáshoz és csinált egy hosszú lógó díszt amit a szél tudott pörgetni és a csillogás elijesztette a madarakat.
2012. júl. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!