Kezdőoldal » Otthon » Kert » A fűnyírót kint lehet hagyni...

A fűnyírót kint lehet hagyni esőben? Valaki erősíti, hogy igen, nem lesz baja, szerintem meg lesz.

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:

en nem hagynam kinn, viz, para stb plane ha mar kopott is itt-ott a festek, csak elosegiti hogy mihamarabb szetrohadjon a kasztni

szaraz, huvos helyen :)

2012. júl. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmiféle gépnek nem tesz jót, ha kint rohad az esőben. Gondolj bele, jobb helyeken még a kocsi is garázsban áll, holott ott az esővel számolnak. Egy fűnyírót viszont egyálatlán nem terveznek vízállónak.
2012. júl. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne hagyd kint az esőben, ha nincs berakni sehova akkor is legalább takard le valami vízhatlan anyaggal.
2012. júl. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát persze, hogy nem tanácsos kint hagyni. Falnak megyek már a páromtól (férfi), hogy ilyen h...e. Én tudtam, de most így bizonyítom, mert hülének néz, csak azért mert lusta elpakolni. Aj, milyen mérges vagyok.

Köszi. :)

2012. júl. 6. 17:00
 5/9 anonim válasza:
100%
azonnali baja nem lesz, de ugyanúgy mint ahogy a garázson kívül tartott autók is gyorsabban amortizálódnak, el kezdenek a fém alkatrészek rozsdásodni, fűnyíróknál ez meg pláne igaz lehet, mert nem biztos hogy megkapják ugyanazt a korrózió elleni védelmet.
2012. júl. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát kint tárolni tényleg helytelen de mondjuk ha alkalmanként kinn marad és megázik semmi baja nem lesz.

Mindegyik úgy van gyártva hogy nem tud behatolni a víz a belsejébe!(Annyira nem hogy nekem benzines és villanyos is van és mindkettőt magasnyomású mosóval tisztítom)

2012. júl. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%

Ha elektromos akkor meg mégúgy nem szabad kin hagyni, sőt még ha nyirkos a fű akkor vágni sem szabad mert leég a tekercse.

A férjednek sok pénze van vesz majd másikat :D:D:D:D

2012. júl. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Honnan tudod? :)) Van, de ész az nincsen. :D
2012. júl. 6. 19:48
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi nektek.
2012. júl. 6. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!