Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit tegyek a muskátlival hogy...

Mit tegyek a muskátlival hogy virágozzon, ne csak leveleket növesszen?

Figyelt kérdés
Futómuskátli, gyönyörű dúsak a levelei, szépen lóg le az erkélyről, de alig virágzik. Hetente 1x tápozom. Igazából a levele már jó lenne, ha nem nőne sokat, nehogy leessenek a ládák, de sok virágot szeretnék. Ja, átteleltetett tövek, nem újak.
2009. júl. 12. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valószinüleg a tápoldat nem megfelelö: van, ami a növekedést serkenti és van, amelyik a virágzást. A legtöbb, amit kapsz, növekedésserkentö - szakboltban kérdezz rá, hogy melyik virágoztatós. (Általában amelyik piros szinü csomagolásban van, az virágzásserkentö.)
2009. júl. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem éri kevés napfény? Akkor jellemző ez a jelenség a virágoknál.

Mostanában nem sok napsütés volt, na, majd most:)!

2009. júl. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ltimea ***** válasza:
szerintem se megfelelő a táp. én a növényeimet amelyek virágoznak tápozom a levél és a virágzást serkentővel is. nagyon meghálálják.
2009. júl. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem is tudtam hogy különbség van a tápoldatok között. Feltétlenül beszerzek virágzás serkentőt! A közterületeken az "önkormányzati" muskátlikat néztem, hogy milyen gyönyürűek: tiszta virág, a háttérben kis zölddel. Az enyémek meg mint a dzsungel...
2009. júl. 13. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!