Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mekkora szokott lenni ilyenkor...

Mekkora szokott lenni ilyenkor a csicsóka?

Figyelt kérdés
A csicsókáim legtöbbje jelenleg épp csak derékig ér. A legnagyobb is csak mellmagasságig. Ez így július közepén normális? Mert úgy tudom, hogy két-három méteresre is megnő. De mikor fog megtáltosodni? A talajom jó minőségű, fekete föld.
2012. júl. 15. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy árnyékos,de vizes helyen már évek óta egy négyzetméternyi a sarokban. Van már vagy két méter,ahogy szokott.Mi nem szedjük,csak"ott van"...ősszel levágom a szárait,tavasszal hajt.
2012. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor jobban fogom öntözni, hátha segít.
2012. júl. 15. 22:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk tavaly volt, és nem nőtt oly magasra, bár fa tövén. Kerítés mellett 3 m, de nem let szép termés, mert hamar kiszedtük. Jelenleg nálunk is derékig ér. Ne vághátok le, szeptemberben virágzik, utána már érett a gumója
2012. júl. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kezdő vagyok a témában, összesen 7 növénykém van. 6 derék magasságú, az egyikük már mellmagasságig ér. Kicsit aggódtam, hogy mi van, de akkor várok türelmesen :)
2012. júl. 23. 19:38
 5/5 anonim ***** válasza:
az én csicsóka száraim két méterre megnőnek. kerítés mellett vannak. a gumók kb akkorák, mint egy tyúk-tojás, de nagyobb, kisebb is van köztük. nem szoktam locsolni, csak hetente egyszer.
2013. dec. 3. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!