Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi a képeken látható növénynek...

Mi a képeken látható növénynek a neve?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Köszi a válaszokat!



2012. júl. 15. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:

A leginkább portulákra hasonlit, de nem egész biztos.

Hol láttad, milyen helyen nö?

2012. júl. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon köszönöm a válaszodat!

Az általad írt nevet beírtam a google-be és úgy látom, hogy valóban portulák (kövér porcsin) a helyes válasz a kérdésemre. Egyébként az udvaromon nő. (Azért érdekelt, hogy mi a növény neve, mert kíváncsi voltam, hogy ehető-e és ha tudom a nevét, utána tudok nézni ennek is. Azóta rákerestem erre is, és ehető a növény.)

További szép napot!

2012. júl. 15. 19:40
 3/5 anonim válasza:
Nálunk is van egy csomó ilyen.
2012. júl. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy tudtam segiteni. A levelét lehet salátaként enni, de csak tálalás elött add hozzá a dresszinget, mert hamar összeesik.

Viszont arra vigyázz, hogy elég agressziv növény, ha nem figyelsz oda, rövid idö alatt az egész kert tele lesz vele. Akkor már tényleg jobb, ha megeszitek - egészséges is és a kertben sem szaporodik túl.

2012. júl. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké! :-)
2012. júl. 16. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!