Kezdőoldal » Otthon » Kert » Augusztusban milyen eredménnye...

Augusztusban milyen eredménnyel lehet zöldbabot ültetni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Csekély eredménnyel,de ha beáztatod a magot és redszeresen locsolod ,lehet valami belőle
2012. júl. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
másodvetésnek nevezik a dolgot, és simán lehet. csak tényleg célszerűbb beáztatni előtte éjszakára, hogy hamarabb csírázzon...és ha jó termést szeretnél öntözni is kell, de az se fontos mert anélkül is terem (már amennyiben esik néha az eső). magyarul ilyen időjárás mellett öntözni kell :D
2012. júl. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én több éven keresztül próbáltam babot és borsót is, de nem jött be.
2012. júl. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
En most , hogy ilyen gyenge termes lessz az iden , megprobalom , 3 napig aztattam majd e honap 21-en elultettem , gondosan locsolgatom , es a vegeredmenyt kozlom mindenkivel , ONED
2012. júl. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ma egneztem , 30-ka van , a bab mar van 15 cm-es , szepen fejlodik ,meg rtesitelek rola ONED
2012. júl. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!