Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mire rakjam rá a medencét?

Mire rakjam rá a medencét?

Figyelt kérdés
Vettem egy medencét, 4,5m az átlója, és 91cm magas. Sok helyen olvastam hogy tegyek alá homokot, de a leírásban azt írják hogy ne tegyek alá. Mire érdemes rárakni ? Füves területet néztem ki, de erre nem fogom rárakni mert a gazak kiszúrják. Valami ötlet, tapasztalat ?

2012. júl. 17. 07:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia. Nekünk is van egy puha falú medencénk. Mi úgy oldottuk meg, hogy a fűre egy nagy kör alakban amilyen a medence alja homokot raktunk, azt szépen elegyengettük és kész. Semmi baja nem lett a medencének, az már más tészta, hogy a fű ott kiszáradt. De inkább az menjen tönkre mint a medence:)

Én javaslom neked a homokot, bár lehet kapni medence alá ilyen fóliát. Az sem lehet rossz.

2012. júl. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Van alá fólia, de olyan vékony hogy szerintem könnyebben elszakad mint maga a medence...
2012. júl. 17. 08:45
 3/12 dirtboy ***** válasza:
szőnyeg,geotextril mehet alá de amit írtak homok az is jó
2012. júl. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De ha a leírásban írják hogy homokot ne ? Miért van ez odaírva ?
2012. júl. 17. 12:42
 5/12 dirtboy ***** válasza:
azt nem tudom,akkor ott a szőnyeg vagy bármilyen textil az is jó
2012. júl. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ha van hozzá fóliád, akkor én úgy csinálnám, hogy tennék alá homokot, rá a fóliát és így a medence.

Azt nem tudom hogy miért írják, hogy homokot ne, megnéztem a miénknek a papírját, és nekünk is azt írja. Figyelj nekünk harmadik éve van meg, mindig homokot tettünk alá, a homokra olyan fekete filc szerűséget és a medence. semmi baja.

2012. júl. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi csak geofilcet (vagy geotexilt...nem tudom mi a hivatalos neve) tettünk le és arra régi linóleumot.
2012. júl. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mi évek óta csak azt a zöld takarófóliát tesszük alá két rétegben amit a barkácsáruházakban lehet kapni. Alatta csak a fű van.

Minden ősszel újrafüvezzük ezt a területet, majd nyáron ismét felállítjuk a medencét.

Semmi baja sem a fóliának, sem a medencének.

2012. júl. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a homok a legjobb!!
2012. júl. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szerintem pár centi homok, és rá filc, és arra rátudod tenni a vékony fóliát. Ha jól tudom 5x5 méteres filc 5 ezer forint.
2012. júl. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!