Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mire rakjam rá a medencét?

Mire rakjam rá a medencét?

Figyelt kérdés
Vettem egy medencét, 4,5m az átlója, és 91cm magas. Sok helyen olvastam hogy tegyek alá homokot, de a leírásban azt írják hogy ne tegyek alá. Mire érdemes rárakni ? Füves területet néztem ki, de erre nem fogom rárakni mert a gazak kiszúrják. Valami ötlet, tapasztalat ?

2012. júl. 17. 07:43
1 2
 11/12 anonim válasza:
nekünk a medence területe ki van ásva, homok van szórva alá, az felett (nem tudom mi a neve) olyan fólia szerűség, ami megakadályozza, hogy gaz nőjön alatta, az felett pedig a medencéhez adott fólia van. na így tényleg nem lesz semmi baja.
2012. júl. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Azért írja, hogy ne tegyél alá homokot, mert kisútolhatja az allját elvilef. De erre nagyon kicsi az esély. Meg a homok egy idő után lesüpped. Nagyon jól le kell döngölni, és foglalkozós azzal meholdani. Fogsz 3-4-5 közepes méretű szőnyeget, és lerakod alá. Ennyi. Nem kell semmilyen geofilc. Olcsó, hatékony szőnyeg. Mi úgy kukáztuk lomtalanításkor :D
2022. júl. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!