Kezdőoldal » Otthon » Kert » Fémpalástos medencébe megoldha...

Fémpalástos medencébe megoldható lenne a tófólia?

Figyelt kérdés

Fémpalástos medencém van 3,5x0,9-es, azonban annyira vékony fóliát adtak hozzá, hogy homokos talajon is szétfeszítette 10 centi víz...


0,4 mm-es belső fólia árát viszonyt drágának találom, és ahogy néztem elég jó tulajdonságai vannak a tófóliának. Arra gondoltam hogy a tófóliára rátenném a kilyukadt kék medencefóliát, hogy legyen is színe és ne legyen fekete. Vélemény?


Megoldható lenne tófóliát tenni a medencébe?

Nem szakadna ki könnyen, esetleg kibírná a telet is?



#medence #tófólia #tófólia medencébe
2012. júl. 18. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha 10 cm víz tönkretette a gyári fóliát, akkor valamit nem jól csináltál, és akkor a tófólia is szét fog menni!

Ha nem szabod méretre és nem forrasztod össze a tófóliát, akkor igen sok gyűrődéssel kell megbirkóznod a széleinél, és a kék fólia nem fog rajta rendesen megállni!

2012. júl. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. Tegnap érdeklődtem a 0,5mm-es medencefóliáról, de 100.000 Ft lenne, annyit nem tudok adni érte most, ezért gondolkodtam a tófólián, mert az kijönne 30.000 Ft-ból, csak ugye ez nincs méretre szabva..
2012. júl. 19. 09:37
 3/6 A kérdező kommentje:
Viszont most találtam a neten egy oldalt, ahol az van írva hogy méretre szablyák. De egy medencébe elég erős ez?
2012. júl. 19. 09:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én tavamban a méretre szabott forrasztott tófólia vastagabb 1 mm-nél (sacc.).

Komplett merevfalú medencét már lehet venni 40000-ért ha nem tévedek!

2012. júl. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mi 60.000-ért vettük akciósan! És szett-nek volt írva, de fogalmunk sem volt, hogy még ez plusz költségekkel fog járni, például az összeszerelési útmutatóban vettük észre, hogy jó pár dolgot még meg kell vásárolnunk, ami a medence leírásában a neten nem volt.. Például 5x5 méteres filcet, különböző ragasztókat, a szűrőhöz csövet...
2012. júl. 19. 21:38
 6/6 A kérdező kommentje:
Tehát 60.000-ért megveszem a medencét, de még pluszba minimum 40 ezerért kell venni hozzávalókat.. :(
2012. júl. 19. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!