Kezdőoldal » Otthon » Kert » Sajnos a puhafalú medencék...

Sajnos a puhafalú medencék vize bezavarosodott, mert 1 hétig nem voltunk itthon és nem foglalkozott vele senki. Van ötletetek hogyan tudnám visszaállítani a tisztaságát?

Figyelt kérdés
Vegyszer volt benne, mégis zavaros. A faláról ha leszedjük a letapadt nyálkásnak tűnő lerkódást, akkor a szűrő azt ki tudja szűrni?
2009. júl. 29. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem én úgy kezdtem volna h ha elmek 1 hétre lefedem a medencét de már ugyis mind1...engedd le és tisztítsd ki
2009. júl. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Leengedés előtt szerintem próbáld meg klórgranulátummal. Egyszer én is jártam így,és az szépen rend behozta. Állandóan legyen benne lassan oldódó klór tabletta,plusz algaölő,most pedig egy jó adag granulátum.Én úgy szoktam,h közben söpröm a medence alját a szűrő felé. Lehet,h sikerül még menteni. Persze,ha a víz túlságosan felmelegedett,akkor nem érdemes kínlódni vele,mert megint gyorsan visszazavarosodik.:(
2009. júl. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Elutazás előtt:

1. tettünk bele klórtablettát és algaölőt.

2. ph rendben volt

3. természetesen le volt fedve


A 2. válaszolónak köszi a választ, az 1. válaszoló meg minek ír, ha csak kritizálni tud. Nem írtam ,h nem takartam le a medencét....

2009. júl. 29. 12:29
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
1 hetes a viz akkor cserélhjtek le a vizet többször és sikáljátok ki mert máshogy nem megy másnak sem!
2009. júl. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem csak kritikázni tudok, írtam h engedd le és tisztítsd ki...
2009. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a klórgranulátum nem segít, algasokkal kezeld, nagyon jó szer!
2009. júl. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ez a medence alját söpröm a szűrő felé technika úgy néz ki, működik.

Köszi mindenkinek a segítséget

2009. júl. 30. 11:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Önts bele minimum 1 liter 20%os ecetet!Hidd el használni fog!!
2009. júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülök,h működik.:-)Ez eddig nekem is bejött.Ne add fel!;-)
2009. júl. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!