Kezdőoldal » Otthon » Kert » Az ágyásszegély "éles" sarkain...

Az ágyásszegély "éles" sarkainál hogyan tudom a slagot megvédeni, amikor locsoláskor "fordulni" kell?

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem, így látatlanba, de ha mindig ugyanott dörzsölődik a slagcső, és félő, hogy kiszakad, talán azt a részt régi porszívócsőbe bujtatnám.
2012. szept. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


és ha vennél ilyet, és a sarkokba leszúrnád ? de am én sem értem egész pontosan a kérdést

2012. szept. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyobb átmérőjű, kerületű botot szúrj le oda, azon forduljon a slag, és ne az éles sarkokon.
2012. szept. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, jelenleg így oldom meg , csak arra gondoltam hátha van jobb megoldás
2012. szept. 9. 17:05
 5/7 anonim válasza:

a sarkait valamivel keritsd körbe ami nem szakad nem törik

vagy ha gurigát teszel a sarkaihoz és leszúrsz a lyukba egy vasat hogy ne mozduljon el a guriga akkor semmi gond :D

2012. szept. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nemkati válasza:
Nyáron láttam egy kertben ilyet, sajnos a neten nem találtam meg. Kemény, fehér műanyagból van, egy íves terelő, ami egy vájatban tereli a csövet, és leszúrható a földbe. Egy nagy kertben láttam, ahol több helyen is le volt szúrva locsoláskor, és terelte a csövet az éles sarkoktól, vagy más miatt védett helyekről. Kb 20 cm hosszú és 10 cm magas. Praktikerben, Bricostore-ban, hasonló helyeken kéne érdeklődni.
2012. szept. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 nemkati válasza:

Lehat, hogy a 2/6-os válaszban mutatott terelőt láttam fehérben. De már találtam lelőhelyet:

[link]

2012. szept. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!