Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan kell tisztitani a...

Hogyan kell tisztitani a felfújható kerti medencét, vizforgató nem volt hozzá?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha van viztisztító tablettád,az sokat segít,de nem utólag,hanem frissen beletenni,mikor megtöltötted a medencét.de huzamos ideig csak vizforgató használ.ha nincs akkor vízcsere.
2009. júl. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én kilocsolom belőle a vizet a virágokra elég nagy munka de legalább nem megy kárba aztán kislagozom és újra töltöm a tablettát nem merek használni a gyerekek még nekem kicsik.
2009. aug. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is sima medencénk van és a virágokat locsoljuk a vízzel ha már nem jó a minősége. Most veszek ehhez ilyen fúrógépbe fogható szivattyút ami a medencéből szívja a vizet és a locsolócsővel meg egyszerűen lehet majd megoldani. Remélem ez nagyban leegyszerűsíti a dolgot...
2009. aug. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi én sem szeretnék vegyszereket a vizbe tenni,inkább a csere csak hát jó nagy a medence.
2009. aug. 2. 08:59
 5/5 anonim válasza:
44%
A vegyszerezés higénikus. Egy medencéhez alap dolog a vízforgató berendezés, alga ölő, Ph csökkentő,-és növelő, valamint klór tabletta. Segéd eszközök pedig a vízi porszívó, háló, letakaró fólia, skimmer. Ezek alap dolgok.
2010. máj. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!