Kezdőoldal » Otthon » Kert » Gyümölcsösbe milyen benzines...

Gyümölcsösbe milyen benzines vízszivattyút vegyek locsolás céljából, mely strapabíró és erős?

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Honda.

Az bírja a melót több évig hibátlanul..bár kicsit drága maga a gép,de lesz hozzá alkatrész(és szerviz) 20 év múlva is,ha valami egyszer majd elkopott/elromlott benne.

2012. szept. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jah és vigyázz mert nagyon hamisítják ,úgyhogy ha lehet ne a bolhapiacon vedd meg olcsón.
2012. szept. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. Volt egy einhell gwp-9 szivattyúm, csak sok volt a probléma vele. A neten olvasgattam és a Straus szivattyút nézegettem. Tudna róla írni valaki véleményt?
2012. szept. 13. 10:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nincs villany és nagyon kell a víz,akkor én raknék össze egy szivattyút magamnak.Fognék egy régi magyar 2-3 lépcsős diósgyőri szivattyút,melléraknák egy turbóhűtéses stabilmotort (pl.Kismotor és gépgyár sokfélét gyártott).Mindez egyszerű,strapabíró,könnyen,olcsón felújítható ha kell,nem vennék ilyen mindenféle kínai szarokat.

De ha nincs kedved,tehetséged bütykölni akkor vedd meg készen:

[link]

2012. szept. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hát öszintén vedd a fáradtságot és saját magad locsolj!
2013. febr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!