Kezdőoldal » Otthon » Kert » A Vénusz légycsapója virágom...

Horvistvan kérdése:

A Vénusz légycsapója virágom csapója miért barnul be?

Figyelt kérdés
Van nekem egy Vénusz légycsapója virágom. Teráriumban tartom tőzeg mohába ültetve és kellő víz és páratartalom mellett. Lágy vízzel van öntözve. Havonta egy tücsökkel etetem, vagy amit épp találok. Rendszeresen hozza az új leveleket és még virágot is hozott (amit levágtam). Az a bajom, hogy a légycsapók egy idő után elkezd bebarnulni és "elrohadni". Még az is amelyikben a kaja van. Mi lehet a baja? Előre is köszönöm a segítséget!
2012. szept. 20. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

semmi, egy idő után elhal a levél és nő helyette másik kisollóval levághatod, ha nagyon zavar, de ha ott rohad el az se baj.


Nekem 2 évig bírta, aztán behalt teljesen valamitől. De sikerült egy csomószor tőosztanom is. Fényképet tudnál feltenni? Érdekelne a tiéd hogy néz ki.

2012. szept. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bocs a késésért. Itt vannak a képek.

[link]

[link]

[link]

[link]

Sajnos most aszt vettem észre hogy a még ki sem nyílt levél is el kezdett barnulni. Szerintem itt valami komolyabb gond lehet. Hogy kell tőröl osztani őket?

2012. szept. 23. 09:27
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocs nem aszt hanem azt!!!
2012. szept. 23. 09:30
 4/4 anonim válasza:
A barnulás:Nem elég a napfény,vagy fény.
2012. szept. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!