Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ha tuja fele meg van sárgulva,...

Ha tuja fele meg van sárgulva, barnul és el van száradva olyan, mint amikor kiég, akkor mi lehet vele kezdeni? Csak kivágni? Vagy meddig vágjam le? Vagy más?

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Az már nem él, el kell távolítani. A tujának nagyon kicsi gyökere van, érdemes gyökérrel együtt kiásni. Én nő létemre kb. 1,5 óra alatt ástam ki 3 db kb.170-180 magas tuját. Neked biztosan könnyebb lesz. a tuját felesleges visszavágni, az nem hoz lentről új hajtásokat.
2012. aug. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Szegény tuja majdnem a tövénél ketté áglig és az egyik ilyen. Szerintem, a másikat még meghagyom akkor, hátha az megússza. :(

2012. aug. 6. 11:25
 3/4 anonim válasza:
84%
Az élő részét hagyd meg, hátha megmarad, és próbáld locsolni amennyit csak lehet, mert a tuják nagyon vízigényesek.
2012. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Ja, ha az egyik fele még él, akkor ne vágd ki. Csak az elszáradt oldalt vágd le.
2012. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!