Kezdőoldal » Otthon » Kert » Akinek van vénusz légycsapója,...

Akinek van vénusz légycsapója, az mivel öntözi? Desztillált vízzel vagy ioncserélttel?

Figyelt kérdés
Tudom a desztillált jobb, de nagyon drága. Az ioncserélttől lesz valami baja?
2012. szept. 27. 11:38
 1/10 belapus ***** válasza:
48%
Azon gondolkozom, vajon a szabad természetben hogy jut a növény desztillált vízhez vagy ioncserélthez?
2012. szept. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát igen, ez elgondolkoztató. :)

Azt mondják esővíz is jó, de honnan szerezzek??? Nem esik mindig az eső. Utálom hogy nem lehet sima vízzel öntözni!

2012. szept. 28. 08:38
 3/10 anonim válasza:
Én tudom!!!Lehet esővízzel,de forralt csapvízzel is!!!Hidd el sokat tudok rőla!!! :)
2012. szept. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én itthon gyártom neki az ioncserélt vizet, ugyanúgy sómentes, mint a desztillált, csak az eljárás más, amivel készül. A forralt csapvíz huzamosabb ideig nem jó, csak áthidalónak.
2012. szept. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Honnan lehet ilyen növényt szerezni? Valaki nem tud adni egy kis hajtást (ha van ilyen)?

Amugy nemtudom hogy panelban laksz e, ha igen akkor mindegy, de ha kertes házban akkor kiteszel az udvarra egy nagy hordót és várod az esőt. Nagyanyámék is így gyűjtik a vizet, sokat spórolnak rajta!

2012. okt. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2012. okt. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szia!


Nekem nincs ilyen növényem, de van áfonyám. Az is csak az esővizet bírja. én úgy csinálom, hogy kiengedem a locsolóvizét, beleöntöm az esővízgyűjtő hordóba, és másnap használom fel. Öntözés után újra töltöm, és az jó lesz holnapra. Addig kipárolog, aminek ki kell.

2012. okt. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 le_chat válasza:

Én ioncserélt vízzel öntözöm őket mióta megvannak, és fejlődnek tisztességesen. Barátnőm esővizet ad neki,és az övé is szép.


Hipermarketben lehet ioncserélt vizet kapni, szerintem jó áron.

2012. nov. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Te jó ég mennyi ostobaságot hordotok itt össze-vissza, még jó, hogy a legtöbb hsz. név nélkül megy, elkezdtem egy ilyen kioktató szöveget írni, de inkább hagyom, aki lusta ahhoz, hogy több száz ilyen jellegű növényről szóló lapot elolvasson, az meg is érdemli, ha elpusztul a növénye, egy biztos, ma mosolyt csaltatok az arcomra. Am a deszt.víz jó lesz, még ha drága is egy évig elég, egy kis ügyességgel..
2013. dec. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én desztilált vízzel locsolom :)
2014. szept. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!