Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen szobanövényt ajánlanátok?

Milyen szobanövényt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Teljesen kezdő vagyok ilyen téren, de valami trópusi jellegű növényre gondoltam ami egész évben bent lehet, nincsenek nagy igényei és nem nő meg túl nagyra. Van valami ilyesmi növény?
2012. szept. 30. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Például egy buzogányfa kitűnő lenne.

Igénytelen szép növény,igaz nem trópusi hanem inkább sivatagi/Mexiko/

2012. szept. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ludisia discolor :)


[link]

2012. szept. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én sima szobai fútókát ajánlok, teljesen igénytelen a fényviszonyokra, hetente egyszer locsolod, azzal is elvan. Plusz a NASA vizsgálatai szerint nagyon jó levegőtisztító :)
2012. szept. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a pletykát ajánlom, én is olyannal kezdtem. Heti egy locsolás, napfény. Kúszó növény, hosszúra megnő, de ha azt szeretnéd, hogy inkább dúsabb legyen, akkor vissza kell csípni az új hajtásokat. Ez azért jó, mert ha nem csíped vissza és megnő, akkor is bármikor lecsíphetsz belőle egy nagyobb darabot, strapabíró. Figyelni kell hogy ne rohadjon ki, nem szabad túlöntözni, de azért ki se száradjon. Szerintem egy kezdőnek tökéletes növény és jól is néz ki.
2012. okt. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!