Kezdőoldal » Otthon » Kert » Télire be kell vinni a mimózát...

Télire be kell vinni a mimózát a lakásba?

Figyelt kérdés
Kb. 30 cm-es mimóza növényünk van,és félek,hogy ha jönnek aa hidegebb napok,meg fog fagyni,viszont úgy tudom,a lakásban megsárgul és tönkremegy.Mi lenne az ideális hely/hőmérséklet a számára?

2012. okt. 6. 08:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! A mimóza teleltetéséről én inkább lebeszélnélek. Többnyire alapból egy-, esetleg kétéves növény, így ha sikerült is átteleltetni, jövőre úgyis elpusztul. Inkább fogj róla magot, és február-márciusban ültesd el. Ha mégis megpróbálkoznál a teleltetéssel, akkor a lakásban napos helyre tedd, és semmiképp ne a fűtőtest közelébe! És ami nagyon fontos, hogy párásítsad rendszeresen.
2012. okt. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Egyébként más weblapokon is olvastam róla,hogy egy/kétéves növény,de mivel csak néhany oldalon találtam róla infót,meg akartam bizonyosodni róla.
2012. okt. 8. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!