Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen irányba kell a kertet...

Milyen irányba kell a kertet felásni? Hosszírányba vagy átlósan, melyik a jobb megoldás?

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A legjobb ha srégen ásod ez az aranyközépút.Ugye ezt most nem komolyan kérdezted?
2012. okt. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
dehogynem mert még most kezdek el elősszőr ásni!!mi az a srégen?
2012. okt. 15. 15:20
 3/11 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__helyesiras__20058-..

Tök mindegy, hogy hogy ásod, csak jó mélyen csináld, mert úgy ér valamit.

2012. okt. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja, lemradt: ÁTLÓSAN, diagonálisan, keresztben,
2012. okt. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
"Ja, lemradt: ÁTLÓSAN, diagonálisan, keresztben,"Hát ezt jelenti a srégen ahogy a futó lép a sakktáblán.Csak viccnek szántam.Természetesen nincs jelentősége az iránynak.
2012. okt. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de úgy jó hogy egyik évben hosszirányba másik évben pedik átlósan ásom fel?mert valahol ezt olvastam hogy így biztosítjuk legjobban a talajkeverést.
2012. okt. 15. 16:13
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokan esküsznek erre, de ennek a kézi ásásnál nincs jelentősége. Géppel történő szántásnál van jelentősége, mert ott lényegesen nagyobb mennyiségü földet mozgatunk meg.

Nekem elhiheted, mert jó nagy paraszt vagyok, úgyhogy ismerem a dörgést.

2012. okt. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de hát nem mindenkinek futja gépre!!meg amúgy is ha állandóan géppel csinálnánk akkor rontanánk a talaj szerkezetét nem?
2012. okt. 15. 16:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Én csak a kézi, és gépi ásást vetettem össze. Senki nem mondta hogy géppel csináld.
2012. okt. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Adunk mi tanácsokat de mintha kezdenél sokat variálni.Nem kellene inkább ásni? Szerintem nincs kedved hozzá azért próbálsz mindenféle kifogást találni.Fogd meg az ásót és áss vagy vegyél egy rotikapát.
2012. okt. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!