Kezdőoldal » Otthon » Kert » Nyáron vettem az Oázisban egy...

Nyáron vettem az Oázisban egy cserép eper mentát, szerintetek hagyjam szabad földben telelni?

Figyelt kérdés
Ott azt mondták télálló, viszont egy másik kertészeti áruda szerint, ne hagyjam kint, mivel ez már egy agyon nemesített növény. Holt az igazság? Valakinek van tapasztalata a növénnyel kapcsolatban?
2012. okt. 19. 09:15
 1/3 anonim válasza:

Nem tudom segít-e a válaszom.

A párom anyukája úgy szokta teleltetni a rózsáit, amit ősszel ültetett, hogy dunsztosüveget tesz rájuk.

Én egyébként nem kockáztatnék, és bevinném a lakásba az epermentát.

2012. okt. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, én is úgy gondolom, hogy inkább nem kockáztatok....

Megpróbálom a tövet szétszedni, a felét benne hagyom a földbe, a másikat meg becserepezem. Sajnálnám ha meghalna, isteni tea van belőle.

Köszönöm a válaszodat!

2012. okt. 20. 20:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem, eper ízű mente, vagy menta ízű az az eper?

Végül is mindegy, leírom a tapasztalatom.


Vettem folyton termő epret (nincs köze a mentához).


Egy részét hűvös ablakban teleltettem, a másik részét kint az erkélyen. Ami kint volt az gyönyörű és hatalmas lett és terem.


Amelyik bent telelt, az a növekedésben most kezdi lassan utolérni a kint telelőt. Pedig már egymás mellett vannak.


kép: [link]


[link]


Korábbi, tavalyi képek:

[link]

2013. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!