Kezdőoldal » Otthon » Kert » Melyik kertészetet javasoljáto...

Melyik kertészetet javasoljátok Budapesten?

Figyelt kérdés
Cseresznyefát,rózsát és egy-két évelőt szeretnék venni.
2012. okt. 23. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:

A napokban én is körbejártam a nagyobb budapesti kertészeteket. Gyümölcsfákból a legnagyobb választék a Silvanusnál van Békásmegyeren. Korrektül elmondták, hogy bizonyos fajták nem önporzóak, szaktanácsot is adtak. Rózsáik is vannak. Az Oázis (Kőbűánya) gyümölcsrészlegéről nincs túl jó véleményem, rózsák egész jók voltak, bár ők inkább a beltéri növényekben erősek. A New Gardenben (Békásmegyer felett) is van többféle gyümölcsfa, de kisebb választékkal, a rózsák ott is szépek voltak.

Az évelők ilyenkor mindenhol kicsit lepusztult állapotban vannak, de hát ősz van.

2012. okt. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszod!

Esetleg díszcseresznyét nem láttál valahol?:)

2012. okt. 23. 22:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Megmondom őszintén, a lombhullató díszfákat annyira nem néztem, de a japán díszcseresznye annyira nem nagy ritkaság, szerintem biztos van minden nagyobb árudában:-)
2012. okt. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sityu1 válasza:
Konya hunor kertészet a neten fent van
2012. nov. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!