Kezdőoldal » Otthon » Kert » Olyan növényt/sövényt/bokorfél...

Olyan növényt/sövényt/bokorfélét keresek ami viszonylag gyorsan nő (de nem az elsődelges szempont. ) magasra és nem szélesedik nagyon, nem nő rá a kerítésre?

Figyelt kérdés
2012. okt. 27. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden cserje szélesedik is, metszeni kell.

A legalkalmasabb a fagyal. igénytelen, gyorsan nő, felfelé törekszik.

Keress rá a Google-ban.

2012. okt. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Türkisztáni szil (csodasövény) 2 év alatt 3 méter nekem is ilyen van nem szélesedik ki .
2012. okt. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy gondom van ezzel kapcsolatban. Gondoltam, hogy beljebb ültetem a kerítéstől, hogy lehessen szépen vágni és hogy ne nőjjön rá a kerítésra. DE. Így a ház falától olyan 2m-re lenne...nem fog tőle bezöldülni a fal? Mohásodni? Ez a rész pont északra néz tehát érnyékos, és a mostani kiskertem is mohás..
2012. okt. 27. 10:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy még árnyékosabb lesz.

Csak feltételezem, hogy a belátást akarod korlátozni.

Ez esetben talán alkalmasabb lenne lugast készíteni a kerítés közelébe, valamilyen kúszónövénnyel. Vadszőlő, lilaakác, borostyán, és még sok fajta.

[link]

2012. okt. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Örökzöld kecskerágó.
2012. okt. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!