Kezdőoldal » Otthon » Kert » Karácsonyi kaktusznak melyik...

Karácsonyi kaktusznak melyik helyszín jobb ezek közül így télen?

Figyelt kérdés

Egy fűtetlen szoba (amolyan átjáróház, fagyni nem szokott itt, nem közvetlenül az udvarra nyílik az ajtaja), ahol nagyon világos van, és közvetlen éri napfény?


Vagy egy olyan, ahol csak őrlángon megy a gáz, és esténként van kicsit langyosabbra véve, de nem nagyon meleg, és itt világosban, de nem közvetlen napfényes helyen?


Esetleg egy meleg konyha, de ott néha tényleg nagyon meleg van, bár néha meg nem, és napfény sem érné, csak világos van? (Ezt a konyhai lehetőséget nem szeretném....)


2012. nov. 30. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a kettes helyiségbe tenném.
2012. dec. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A harmadik nagyon rossz választás lenne.

Az a jó, ahol nem megy 5 fok alá, 20 fölé, lehetőleg 15 fok körül van egész nap, és nagyon világos. A közvetlen napfény nem számít, hogy van-e vagy nincs.

2012. dec. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szakértő de, én a 3-ban tartottam és tele volt virággal. Kb 25 celsius fokon volt .
2013. febr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!