Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi lett az orchideámmal?

Mi lett az orchideámmal?

Figyelt kérdés
Semmi baja sincs, csak a gyökerei elkezdtek barnulni, néhány hellyen feketedni, úgy néz ki mintha fogtam volna egy öngyújtót és picit megpörköltm volna a gyökereket! De szerintem nem a nap égette meg, vagy lehet! Két bimbója egyépként már beliliult és leesett!
2013. jan. 6. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha az összes gyökere elszáradt akkor kampec.De ha maradt neki egy kevés akkor talán ha beavatkozol helyrejön.
2013. jan. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 zakos ***** válasza:
A gyökérbarnulás több okból adódhat. A nap biztos nem égette meg, esetleg víz-, vagy páratartalom-hiánytól lehet, de az is lehet. Persze ez főleg leveleken jelentkezik, de mivel az orchidea gyökerei részben levegőn vannak, ez is lehetséges. Viszont amit én valószínűnek tartok, az az hogy esetleg túlöntözted. Milyen az állaga a gyökerének?
2013. jan. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!