Kezdőoldal » Otthon » Kert » Majomfából hogy lehet bonsai-t...

Majomfából hogy lehet bonsai-t kialakítani?

Figyelt kérdés

A minap vettem egy majomfát (Crassula Ovata). Sajnos lefényképezni nem tudom, de találtam egy hasonló méretű, és kinézetű növényről képet: [link]


A kérdésem az lenne, hogy hogyan lehetne ebből kialakítani egy bonsai fát? Ahogy nézem, több ága is van, szóval akár szét is lehetne szedni több darabra? Elég szerteágazó.


Szóval tudna nekem valaki segíteni az elindulásban?

Mi kell hozzá, hogy bonsai-t lehessen nevelni belőle? Van valakinek tapasztalata ilyen növénnyel?

Esetleg nincs valami honlap, ahol ez részletesen le van írva?


Válaszaitok előre is köszönöm.



#bonsai #majomfa #pozsgás növény #bonsai készítés
2013. jan. 26. 17:13
 1/1 titak ***** válasza:
Kezdetnek tedd valami hűvösebb helyre (télen 10-12 fok bőven elég). Tavasszal tisztítsd meg az elágazásaktól és tedd ki a szabadba félárnyékos helyre. Locsolni ritkán kell, elég amit az ég ad neki.
2013. jan. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!